Přístroje

Catio Vital Lift

Catio Vital Lift Mary Cohr ve svých programech Catio Lift, Catio Vital, Beauty Lifting využívá špičkový přístroj Catio Vital Lift, který podporuje vstřebávání aktivních látek a procvičuje svaly obličeje.

Přístroj má 3 funkce:

Dermosonic

Dermosonic Přístroj na ošetření celého těla, který je zaměřen na pomerančovou kůži, obezitu, strie, jizvy, celkovou svalovou ochablost a poruchy periferního oběhu. Svoji první, ultrazvukovou funkcí podporuje buněčný metabolismus, lepší okysličení a výživu tkání, rozbijí fibrózu a uvolňuje celulitové váčky. Druhou, drenážní funkcí rozhýbe pokožku a stimuluje krevní oběh. Podporuje vstřebávání drenážních tekutin, zadržovaných toxinů, čímž zlepšuje vzhled a pružnost pokožky. Odblokuje oběhový systém, a tím se zlepší přísun krve do tkáně. U strií a jizev celkově zlepší jejich vzhled.

Bodyter

Bodyter Přístroj Bodyter pracuje na bázi vyvíjení tepla a využívání vysokofrekvenčních proudů. Teplo stimuluje krevní oběh, uvolňuje svalstvo, stimuluje buněčný metabolismus a spaluje tuky. Zároveň stimuluje pocení a odbourává toxiny. Vysokofrekvenční proudy stimulují a pasivně cvičí se svaly, rozbíjí tukové buňky, působí i proti svalové bolesti.

MicroCamera

MicroCamera MicroCamera je elektronické zařízení, které umožňuje zvětšit komponenty mikroskopických rozměrů. MicroCamera je v salonu Spiritu využívána jak v kadeřnictví, tak i v kosmetice. V kadeřnictví Vám zjistíme průměr Vašeho vlasu, hustotu vlasů, růst vlasu a jeho výživu podle vlasové cibulky. Na základě zjištěných informací Vám doporučíme přípravky pro jejich zkvalitnění. V kosmetice měříme hydrataci a pružnost pokožky, hloubky vrásek, množství mazu a určíme Váš fototyp. Z těchto výsledků připravíme v našem salonu ošetření na míru a sestavíme vhodné kosmetické přípravky pro domácí použití.

Vakuová plynová uhličitá koupel

Podstatou vakuové uhličité koupele je uzavření těla (po podpaždí) do speciálního vaku, plněného oxidem uhličitým. Podnětem spouštějící zdravotní účinky je zvýšení oxidu uhličitého v pokožce těla, což má za následek dokonalé prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánů, zlepšení zásobování buněk organismu kyslíkem a celkově příznivé účinky na nervový systém a potlačení stresů.

Oxy Life Beauty

Oxy Life Beauty Je nejnovější systém bezjehelné kyslíkové mezoterapie.

© 2007–2024 Spirtech s.r.o. | Kontakt