Kosmetika

Kosmetika Mary Cohr

Mary Cohr Kosmetika Mary Cohr Mary Cohr je francouzská kosmetika, která přichází s novým pojetím aromaterapie. Znovuobjevuje jedinečné vlastnosti esenciálních olejů a jejich účinky na obličej a tělo. Spojení esenciálních krémů a pěstících produktů má na pleť hloubkový, rychlejší a tedy i účinnější zkrášlující efekt.

Program péče o obličej Peel Lift (obsahující ovocné kyseliny) umožňuje peelingem odstranit odumřelé buňky a vytváří novou, mladší pleť. Lifting regeneruje pleť do hloubky a navrací ji mladistvý vzhled. Zesvětlující buněčná péče pleť rozjasňuje, pigmentace pleti ustupuje a odstín pleti se sjednocuje. Program péče o oči působí na kruhy a váčky pod očima a vyhlazuje vrásky okolo očí. Program na obnovu buněčného mládí je velmi vhodný pro pleť oslabenou vlivem hormonálních změn, tedy klientek po menopause.

Dle přání je možno provést některou z kratších variant ošetření, přizpůsobenou potřebě pleti, např. 60 min. - s masáží, bez masáže.

Kosmetické přípravky značky Mary Cohr můžete na objednání zakoupit u nás v salonu.

Mikromasáž

Mikromasáž Technika napomáhající k omezení tvorby vrásek, kruhů, váčků pod očima a bolestem hlavy.

Oči byly vždy považovány za důležitý prvek krásy, prostředek komunikace a často svádění. Pokožka okolo očí se snadno poškodí nesprávným odlíčením pleti, při nachlazení, po probdělých nocích a opakovaném používání make-upu. Citlivá kůže kolem očí potřebuje zvláštní péči, protože je slabší než kůže na zbytku obličeje, takže je méně schopna zadržovat vodu. V této partii je také méně mazových žlázek a pod kůží nejsou tukové polštářky, které by pleť chránily před poškozením. Výsledek je ten, že tato pleť rychle ztrácí svou pružnost. Mikromasáž je technika, která napomáhá k omezení tvorby vrásek, kruhů, váčků pod očima a bolestem hlavy.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy Opticky zvýrazňuje tvar, velikost a krásu oka.

Principem trvalé na řasy je upravit řasy horního víčka natáčkami tak, aby zůstaly po dobu 2-3 měsíců otočené směrem nahoru. Po této technice řasy lépe zvýrazňují tvar, velikost a krásu oka a zlepšuje se i lepší přilnavost řasenky. Trvalou na řasy mohou využít jak dívky, tak i dospělé ženy.

Depilace

Depilace Odstraňování chloupků v obličeji a na celém těle teplým voskem.

Depilace je technika odstraňování chloupků v obličeji a na celém těle. V salonu Spirit se depilují chloupky v obličeji, podpaždí, na rukách a nohách. Bikiny jsou další speciální službou zákazníkům. U nás odstraňujeme chloupky teplým voskem. Po depilaci se aplikují podepilační ampule, které zamezují zarůstání chloupků a jejich růstu.

Líčení

Líčení INGLOT Denní líčení salonu Spirit bude na Vás působit příjemně a pomůže Vám zvýraznit Vaše přednosti, které můžete uplatnit na obchodních schůzkách, či osobních setkáních. Večerní líčení Vám zvýrazní rysy tváře a zpříjemní Vám pozvání na romantickou večeři při svíčkách, popřípadě důležitou pracovní večeři. Líčení nevěsty je doplněním krásného a dokonalého vzhledu. Je to líčení, na které se po celý život nezapomíná...

© 2007–2024 Spirtech s.r.o. | Kontakt